fest_rest_divan (fest_rest_divan) wrote in sho_gurnal,
fest_rest_divan
fest_rest_divan
sho_gurnal

10 листопада - презентація книги "Один" Саши Чемерова (гурт "Димна Суміш")

10 листопада (середа) в 18:00 у фестиваль-ресторації "Диван" відбудеться презентація нової книги рок-героя - подія, яку ти не можеш пропустити!

"Один"- так називається книга С. Чемерова, вокаліста відомого ураїнського рок-гурту "Димна Суміш". Це - збірка символів, просвітлень та асоціацій, більшість яких - приклад «автоматичного письма». 96 сторінок оригінальних ілюстрацій, зроблених спеціально для книжки талановитими українськими художниками, 114 полароїдних фотографій та понад 200 чуттєвих віршів та оповідань автора. Книга являє собою унікальний арт проект, і не тільки для України, адже більша половина накладу книжки вже продається за кордоном у таких країнах, як Америка, Канада, Нова Зеландія та Великобританія.

В Україні книжку можна буде придбати з 15 листопада в усіх великих книжкових крамницях. Якщо ти цікавишся сучасною музикою та мистецтвом - це твій шанс бути в центрі подій!
На презентації ти зможеш не тільки ближче познайомитись з книгою, а й послухати виступ «VKRAYST» - сольний проект Саши Чемерова. Подія дуже ексклюзивна, адже гурт майже не дає концертів. Приходь на ексклюзивну презентацію книги та придбай її першим!

Коли: 10 листопада (середа) в 18:00
Де: фестиваль-ресторація "Диван", Бессарабська пл., 2
Вхід: за запрошенням або придбавши книгу (120 грн)
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments