fest_rest_divan (fest_rest_divan) wrote in sho_gurnal,
fest_rest_divan
fest_rest_divan
sho_gurnal

7 листопада – презентація нової книги Павла Коробчука «Кайфологія»

7 листопада (неділя) в 19:00 у фестиваль-ресторації відбудеться презентація нової книги Павла Коробчука "Кайфологія". Книга Павла являє собою нову книгу поезій соціального і трансцендентного спрямування. У збірку увійшли твори останніх трьох років творчості, тож у голодного до найякіснішої української поезії читача не знайдеться альтернативи не відвідати захід! А оскільки Павло – переможець чи не найбільшої кількості слемів серед українських письменників, його виступ ніколи не залишає слухача байдужим.

В рамках презентації книги відбудуться виступи акустичного гурту "Наголос На Голос", а також рок-гуртів «Риби» та «Райдо».

Акустичний гурт «Наголос На Голос» не перший рік дарує радість і міцність духу своїм слухачам. Двоє голосистих дівчат із гурту тримають в емоційній напрузі від початку свого пронизливого виступу і до його закінчення, обклавши шкіру всіх навколо корінням дерев та шаманською енергетикою.

Молодий київський гурт «Риби» увібрав у себе добротні традиції фанк-року й пост-гранджу. Хлопці вміють розігнати хмари суму і змусити пропітніти усі футболки присутніх в межах тієї території, в якій чути звуки їхнього драйвового тріо.

На закінчення вечора виступить гурт «Райдо». Всі ланки музики старанно налагоджені і слухачам не залишатиметься нічого іншого, як мліти в приємностях від мелодійних переливів – від лаунджу до джазу, від брит-попу до року.

Орієнтовна ціна книги Павла Коробчука "Кайфологія": 20 - 25 грн.

Коли:
7 листопада (неділя) в 19:00
Де: Фестиваль-ресторація "Диван", Бессарабська пл., 2
Вхід: вільний
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments